خدمات منحصر به‌ فرد

در گروه

بازرگانی آوندسازه

تمامی فعالیت‌های مربوط به بازرگانی تمامی محصولات گروه صنعتی فاراب، گروه صنعتی ارتعاشات صنعتی ایران اعم از تامین و توزیع را در سراسر ایران انجام می‌شود.

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران با سابقه 40 ساله حضور در صنعت، بیش از 20 سال است که در زمینه طراحی و تولید انواع لرزه‌گیرهای لاستیکی، اتصالات آکاردئونی، اتصالات پارچه‌اي و شيلنگهای فلزی و غير فلزي فعالیت می‌کند.

شرکت فارآب به عنوان اولین تولیدکننده شیرآلات چدنی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۶۵ آغاز نمود. این شرکت در پی ارتقای فنی و کیفی محصولات تولیدی خود توانسته سبد کاملی از محصولات را تولید نماید.محصولات این شرکت صنایع نفت و گاز، تاسیسات حرارتی و برودتی و آب و فاضلاب را تحت پوشش قرار می‌دهند.گروه بازرگانی آوندسازه همیشه در صدد تکمیل سبد کالایی در صنعت تاسیسات بوده است، در همین راستا با ارائه انواع فلنچ‌های PN و کلاس‌دار، اتصالات جوشی بنکن و شیرآلات صنعتی سیم ایتالیا توانسته سبد کالایی کاملی را به بازار عرضه کند.

تمامی محصولات ارائه شده توسط ما را می‌تواتید از طریق وبسایت و مراجعه به صفحه فروشگاه تهیه کنید و در اسرع وقت سفارش شما ارسال می‌گردد.
چگونگی

خرید اینترنتی محصولات ما

با ورود به صفحه فروشگاه و انتخاب محصولات مورد نظر ابتدا می‌توانید استعلام قیمت بگیرید و با تماس با واحد فروش از کد تخفیف اختصاصی خود آگاه شوید و زین پس از آن کد تخفیف برای سفارش‌های بعدی خود استفاده کنید.


موقعیت مکانی ما


فروشگاه شماره (1) سرای آهن:
پارک‌شهر : 33113110 021 98+

فروشگاه شماره (2) آوندسازه
شادآباد 10-40660608 021 98+

گروه بازرگانی آوندسازهsales@avandsaze.comwww.avandsaze.com40660608-10 021فعالیت‌های ما را دنبال کنید